Skip to content

Budownictwo i architektura : Konkurs Kina Long Island / Architekci Afsarmanesh

2 lata ago

304 words

Dzięki uprzejmości Afsarmanesh Architects Afsarmanesh Architects niedawno wygrał konkurs SuckerPUNCH Long Island Cinema ze swoim unikalnym procesem projektowania i podejściem teoretycznym.
Dalsze zdjęcia i krótki opis ich procesu projektowania można obejrzeć po przerwie.
Dodatkowo znajdziesz krótką rozmowę architektów na temat zwycięskiej domeny wejściowej na stronie suckerPUNCH.
METAPHOR: Dzięki uprzejmości Afsarmanesh Architects Jeden, który wchodzi, robi sobie zdjęcie z filmu, a te dwa obrazy zostają połączone na tle Manhattanu.
KONCEPCJA: Dzięki uprzejmości Afsarmanesh Architects 3 ramki znajdują się odpowiednio w kierunku rzeki skierowanej w stronę Manhattanu, pierwsza klatka jest z wielkiego ekranu odzwierciedlającego twarze osób wchodzących na stronę za pomocą hologramów na żywo, jak powiedział kiedyś Andy Warhol:.
W przyszłości wszyscy będą być światowej sławy przez 15 minut..
Druga klatka to ekran amfiteatru na świeżym powietrzu, z siedzeniami umieszczonymi na dachach niższej przestrzeni wewnętrznej.
Trzecia klatka to pustka, patrząc na linię horyzontu na Manhattanie.
PROCES PROJEKTU: Dzięki uprzejmości Afsarmanesh Architekci Krążenie tworzy się w spirali z trzech stron.
Teatry znajdują się w spirali.
A teatry są połączone ze sobą w narożnikach dużymi ruchomymi schodami, które zapewniają zmianę widoków na Manhattan i okolice.
Te trzy zakręty tworzą trzy ogromne ekrany, które prowadzą do spójnej kombinacji przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych na Manhattanie.
Gdy film znajduje się na drugim ekranie, pierwsza klatka odzwierciedla twarze osób oglądających film lub wchodzących na stronę, a przecięcie tych dwóch obrazów przedstawia występ na żywo zarówno dla osób obserwujących Manhattan z serwisu, jak i oglądających stronę z Manhattanu.
Principle Architekci: Madjid Montazeri, Ali Afsarmanesh Partner Architekci: Ehsan Hassanpour Lima, Lila Tadaioni Renderowanie 3D: Saeid Fahmipour Dzięki uprzejmości Afsarmanesh Architects
[przypisy: alodynowanie, agrohurt rzeszów, romanbus ]

Powiązane tematy z artykułem: agrohurt rzeszów alodynowanie romanbus