Skip to content

Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

2 lata ago

357 words

Trzy z najlepszych w zeszłym tygodniu postów to muzea! Widziałeś je.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Muzeum Felixa Nussbauma / Daniela Libeskinda Muzeum Felixa Nussbauma jest przedłużeniem Muzeum Historii Kultury w Osnabrück i jest poświęcone twórczości Felixa Nussbauma, żydowskiego artysty urodzonego w Osnabrück w 1904 roku.
Muzeum prezentuje grafiki i obrazy Nussbaum wykonane wcześniej do jego eksterminacji w Auschwitz i mieści tymczasową przestrzeń wystawienniczą poświęconą tematyce rasizmu i nietolerancji (czytaj dalej.) Muzeum Ocean i Surf / Steven Holl Architekci we współpracy z Solange Fabiao Muzeum Ocean and Surf (Cité de l.
Océan et du Surf) bada zarówno surfowanie, jak i morze oraz ich rolę w naszym wolnym czasie, nauce i ekologii.
Projekt autorstwa Steven Holl Architects we współpracy z Solange Fabiao to zwycięski projekt z międzynarodowego konkursu obejmującego biura Enric Miralles / Benedetta Tagliabue, Brochet Lajus Pueyo, Bernard Tschumi i Jean-Michel Willmotte (czytaj więcej.) Ubuntu Center / Field Architektura Centrum Ubuntu zapewnia pediatryczne testy i leczenie HIV, poradnictwo, edukację i upodmiotowienie społeczności.
Projekt koncentruje się na odstygmatyzacji i normalizacji testów i leczenia HIV.
Zapewnia dostęp do najnowocześniejszego obiektu w oblężonej społeczności post-apartheidu.
Projekt jest modelem zrównoważonego rozwoju, który zaczyna się od środowiska i rozciąga się na zachowanie życia (czytaj więcej.) Onnuri Methodist Church / JUNGLIM Architecture Srebrzyste fale przełamujące odbicie na plaży Hawoonde i kulturalnym lokalnym festiwalu, które dają witalność i energię, które reagują na żywe kontekście Hawoonde.
Witryna znajduje się w interaktywnych przestrzeniach, do których można dotrzeć w wielu kierunkach z istniejącego kościoła, rynku i okolicy (czytaj dalej.) Nanjing Sifang Art Museum / Steven Holl Architekci Nowe muzeum znajduje się przy wjeździe do Międzynarodowej Międzynarodowej Wystawy Praktycznej Architektura w luksusowym zielonym krajobrazie Perełkowa wiosna blisko Nanjing, Chiny.
Eksploruje zmienne punkty widzenia, warstwy przestrzeni i przestrzenie mgły i wody, które charakteryzują głęboko naprzemienne przestrzenne tajemnice wczesnego malarstwa chińskiego.
Nadchodzące jesienią Muzeum Sztuki w Nanjing Sifang zostanie otwarte dla publiczności (czytaj więcej.)
[więcej w: dekorlux na podłogę, jakub czaplejewicz, dekorlux ]

Powiązane tematy z artykułem: dekorlux hipoteza treski jakub czaplejewicz